Jesteś tutaj: Start Aktualności

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły nr 18 w Zielonej Górze zawiadamia
o zwołaniu Zebrania Członków, które odbędzie się w dniu

12 listopada 2013 r. o godz. 18.00

w sali stołówki Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze przy ul. Francuskiej 10.

Proponowany porządek obrad  Zebrania Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze:

1. Powitanie zebranych i otwarcie obrad Zebrania Członków Stowarzyszenia.

2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania Członków.

3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania  Zebrania Członków Stowarzyszenia oraz jego zdolności powoływania uchwał.

4. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.

5. Podsumowanie pracy Stowarzyszenia w roku szkolnym 2012/2013.

6. Przedstawienie propozycji zadań do realizacji na rok szkolny 2013/2014.

7. Wystąpienia końcowe i wolne wnioski.

8. Dyskusja.

9. Zamknięcie Walnego Zebrania Członków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków, Sympatyków oraz Wszystkie Osoby, którym zależy na Dobru Naszych Dzieci.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze serdecznie zaprasza wszystkich Uczniów Szkoły do składania przez poniższy formularz propozycji, co można w szkole zmienić, poprawić lub dodać, aby uczniom jeszcze lepiej się w niej uczyło oraz przebywało. Prosimy o podanie szczegółowych informacji oraz w niektórych wypadkach - również dodanie załącznika.  Część propozycji zostanie zrealizowana.

Dodaj nową propozycję :

POLE OBOWIĄZKOWE *

Odśwież Captcha
Nieprawidłowy tekst z obrazka

W dniach 11-15 marca 2013 Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze zorganizowało Warszaty Wielkanocne dla uczniów szkoły.

W zajęciach wzięło udział wiele klas z przedziału I-VI. Dzieci ozdabiały jajka, tworzyły mnóstwo pięknych dekoracji świątecznych, które później zdobiły ich stoły wielkanocne i domy.

Bardzo dziękujemy Pani Danucie Tomas za pomysł, zaangażowanie i ciężką pracę w czasie prowadzenia warsztatów  oraz wszytkim tym, którzy pomogli w organizacji warszatów dla dzieci z naszej szkoły.

Poniżej zamieszczamy link do filmu z warsztatów :

altaltaltaltalt

„Mała kobietko czy wiesz……?” tak brzmią słowa piosenki Tadeusza Faliszewskiego .

Dnia 8 marca 2013 nasze kochane kobietki - pani Danusia Tomas i pani Małgorzata Marczuk

pośród cudownych wiosennych tulipanów z uśmiechem na twarzy obdarowywały nasze małe i duże kobietki kwiatami.

Ach to - Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 18 - sprawiło nam ogromną radość.

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów  - powiedział Pierre de Brantome.

Niech kwitną nam wszystkie ogrody!!!

LINK DO PIOSENKI : http://www.youtube.com/watch?v=MV5bVHP07aY

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 18 w Zielonej Górze

serdecznie zaprasza

uczniów klas 4-6 naszej Szkoły do nowo otwartej świetlicy.

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych przez Dyrekcję Szkoły.

Pobyt w świetlicy nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami.

Stowarzyszenie pragnie bardzo serdecznie podziękować drogim Rodzicom za darowizny przekazywane na rzecz Stowarzyszenia, które zostaną przeznaczone, w szczególności na doposażenie świetlicy.

Nieustająco prosimy Państwa o każde wsparcie, z góry za nie dziękując.

Gościmy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości