Jesteś tutaj: Start Aktualności Świetlica dla klas 4-6 zaprasza !

Świetlica dla klas 4-6 zaprasza !

W dniu 03 września 2012 r., po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2012/2013, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze, wraz z Dyrekcją Szkoły, dokonało otwarcia świetlicy dla klas 4-6.

Zebrane przez Stowarzyszenie pieniądze nie wystarczyły na wykonanie świetlicy w całości według posiadnego projektu. Nowy projekt (aranżację) wykonała nasza koleżanka, członkini Stowarzyszenia - Pani Danuta Tomas, która w czasie wakacji, każdego dnia, w Szkole, przez wiele godzin, dosłownie budowała i wyposażała świetlicę. Postęp prac mógł obserwować każdy z nas, na bieżąco, na naszej stronie.

Stowarzyszenie zdążyło na czas, dzięki pracy, zaangażowaniu, pasji i wytrwałości jego członków !

Zachwycone buzie dzieci i rodziców oraz słowa uznania nauczycieli - są dla nas największą nagrodą.

Świetlica została wykonana dla dzieci i z myślą o dzieciach. Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-6 do korzystania ze świetlicy. Niech Wam służy długo i dobrze. Dbajcie o nią, jak o największy skarb.

Stowarzyszenie dziękuję wszystkim, którzy razem z nami przyczynili się do powstania świetlicy.

Gościmy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości