Jesteś tutaj: Start

Akcja "Moda na książkę"

altaltaltaltaltaltaltaltalt

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Moda na książkę” !

Akcja „Moda na książkę” polega na nieodpłatnym przekazaniu na rzecz Stowarzyszenia książek, które zostaną przeznaczone na poszerzenie zasobów szkolnej biblioteki oraz na cele statutowe Stowarzyszenia.

Pragniemy, aby książki, którymi kiedyś zostaliście obdarowani, opowiedziały swoje historie również innym dzieciom. Niech je zaczarują, jak kiedyś zaczarowały Was. Niech uczą, niech bawią, niech poszerzają grono Waszych przyjaciół. Niech trafią do każdego dziecka !

Pamiętajcie, że książki żyją tylko wtedy, gdy są czytane. Nie chcą leżeć na półkach, choćby nawet w pałacu. Książki, jak ludzie, lubią gdy się o nich mówi, a zwłaszcza dobrze. Ale, aby można było o nich mówić, trzeba je najpierw poznać. I temu właśnie służy nasza akcja.

Jeżeli zechcecie się do nas przyłączyć, to prosimy o przekazywanie książek przedstawicielowi Stowarzyszenia, który będzie je przyjmował na terenie Szkoły w dniach :

28 maja 2012 r. w godzinach od 9.00 do 18.00

29 maja 2012 r. w godzinach od 9.00 do 18.00

30 maja 2012 r. w godzinach od 9.00 do 16.00

31 maja 2012 r. w godzinach od 9.00 do 19.00

Czekamy na Was ! Udział w akcji „Moda na książkę” jest modny !

altaltaltaltaltalt

Gościmy na stronie